خدمات مراقبت و زیبایی مژه

خدمات مراقبت و زیبایی مژه

جهان در بندِ چیست ، بی مژه‌های زیبای تو؟!

کاشت، اکستنشن و لیفت مژه؛ همه و همه در سالن زیبایی آریارخ!

آخر آخرهای سال بود؛ درست همان روزهایِ ته‌تغاری و شلوغ که آدم دستش به هیچ کجا و ناکجایی بند نیست! آنقدر کار روی سرم ریخته بود که هیچ حواسم نبود هر روز چندتا از مژه‌هایم به زندگی خود پایان می‌دادند و فرو می‌رفتند توی چشم‌وچارَم! هیچ حواسم نبود به این طفل معصوم‌ها که فریاد کمک سر داده بودند و هر بار یکیشان فرو می‌رفت توی چشمم و من دست به کارِ مالیدن چشمم می‌شدم تا از دست مژه‌ی بی‌نوا خلاص شوم، هم‌زمان پنج-شش تا مژه‌ی بی‌زبانِ دیگر هم می‌آمدند لایِ انگشت‌های شست و سبابه‌ام. پس خدمات مراقبت و زیبایی مژه

بی‌توجه به درد هرروزه‌ی چشم‌هایم، صبح‌ها بعد از بیدار شدن، به‌سرعت کارهای خانه را سر و سامان می‌دادم و راهی محل کارم می‌شدم و غروب بعد از خریدهای عقب مانده‌ی بچه‌ها و همسرم و خودم، مثل یک جنازه می‌رسیدم خانه و یک‌راست مجبور بودم برم توی تخت و سرم را فرو کنم زیر لحاف تا از شر چشم درد خلاص شوم.

دستِ آخر دو هفته مانده به عید، یک روز صبح از خواب بیدار شدم و دیدم چشمم از شدت درد و تورم باز نمی‌شود. شال و کلاه کردم تا دکتری پیدا کنم و این چشمِ بازنَشو را یک جوری باز کند.

دردسرتان ندهم؛ مشکل از یک میکروب بی‌فکر و خودخواه بود که این قبلِ عیدی من را دست‌تنها گیر آورده بود و با غبارهای خانه‌تکانی خودش را چپانده بود توی چشم من!

.

البته مشکل فقط این نبود! بعد از مصرف داروها به مدت ده روز، چشم‌هایم مثل روز اولش شد ولی یک عالم از مژه‌های قشنگم ریخته بود و وقتی فهمیدم شش هفته برای رشدشان زمان نیاز است، غصه‌ام بیشتر هم شد.

دوست نداشتم خودم را درگیر مژه‌های مصنوعی و غیرطبیعی کنم؛ برای همین رفتم آرایشگاه و خواستم تا برایم کاشت مژه‌ی موقت انجام دهند. این بود که چند ساعت بعد با مژه‌های پرپشت و خوشحال و خندان برگشتم خانه تا مابقی کارهایِ قبل از عید را به سرانجام برسانم.

الحق و الانصاف مژه‌هایم خیلی هم طبیعی و شبیه مژه‌های خودم از کار درآمده بودند و هیچ‌کدام از مهمان‌ها متوجه مژه‌های موقت من نشد؛ برای همین تصمیم گرفتم تا رویش مجدد مژه‌هایم بچسبم به همین موقت‌های نجات‌بخش!

اگر شما هم درگیر مشکلات این‌چنینی شده‌اید و دلتان از ریخت مژه‌هاتان خون شده، یا حتی اگر دلتان مژه‌های یک جورِ دیگری را می‌خواهد، با اینکه می‌دانم شما هر طور باشید زیبایید، اما می‌توانید سری به سالن زیبایی آریارخ بزنید و از خدمات مراقبت و زیبایی مژه‌شان که شامل کارهای زیر است استفاده کنید:

انواع کاشت مژه:

  • کاشت مژه هیدن
  • کاشت مژه رنگی
  • کاشت مژه افکت‌دار
  • لیفت مژه
  • اکستنشن کلاسیک مژه
  • اکستنشن والیوم.

راستی اگر از ابروهایتان هم دلخورید، در این سالن زیبایی خدمات مراقبت و زیبایی ابرو مانند لیفت ابرو، رنگ ابرو، شیو ابرو و… نیز انجام می‌شود.

برای رزرو وقت قبلی جهت انجام خدمات بالا، می‌توانید در فرم از تماس با ما رزو کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت

فرم خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *