دوره‌ی مژه

مژه‌هایش سیاه رنگ و قشنگ، نیست بالاتر از سیاهی رنگ!

زیبایی مفهومی نسبیست، مفهومی که در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف متفاوت است؛ اما آنچه در همه‌جا یکسان است و بخشی از مفهوم زیبایی را شامل می‌شود، آراستگی و توجه به ظاهر خود است. دنیای امروز و با پیشرفت دنیای مد و زیبایی تمام افراد فارغ از جنسیت، رنگ‌ پوست و… می توانند با استفاده از خدمات زیبایی و تنها با اهمیت دادن و صرف زمان برای خود، به زیبایی برسند و از روحیه‌ی بهتری برخوردار شوند. مژه هم بخشی از ماست که تاثیر شگرفی در زیباتر به نظر رسیدن چشمان و چهره‌ی ما دارد.

در ادبیات فارسی شعرای زیادی از حافط تا سعدی از رودکی تا مولانا درباره‌ی زیبایی مژگان یار و معشوق گفته‌اند. در واقع در فرهنگ ما ایرانی‌ها زیبایی مژه از مهم‌ترین اصول زیبایی یک فرد به حساب می‌آید. اگر شما هم به زیبایی علاقه‌مند هستید و از آن مهم‌تر اگر دوست دارید در زیبایی و خوشحال کردن دیگران نقش داشته باشید، چه چیز بهتر از آراستن مژه‌ها؟!

اگر برایتان جذاب است که با مژه‌ها سر و کار داشته باشید و وضعیت زندگیشان را سر و سامان دهید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌ی مژه شرکت کنید.

دوره مژه همان طور که از نامش پیداست به روند کامل طراحی و اجرای انواع اکستنشن مژه جهت افزایش زیبایی و پر پشت شدن مژه اشاره دارد؛ اما این مفهوم به ظاهر ساده اولا طرح‌ها و کیفیت‌های مختلفی دارد و دوما تاثیری مهم در زیبایی صورت می‌گذارد؛ خصوصا که مد زیبایی، این روزها دوباره به دهه‌ی 80 میلادی برگشته و داشتن مژه‌های بلند، زیبایی به حساب می‌آید و بسیاری از سلبریتی‌های هالیوود مبالغ هنگفتی را برای آرایش مژه پرداخت می‌کنند؛ بنابراین به دلیل این فراگیری، متخصصین مژه در کشور ما نیز از درآمد بسیار مناسبی برخوردار شده‌اند.

ما در آریا رخ دوره‌ی مژه را زیر نظر اساتید حرفه‌ای و باتجربه‌ای برگذار می‌کنیم که با دست و دلبازی تمام زیر و بم کار را به شما یاد می‌دهند.

در این دوره مباحث از پایه تا پیشرفته تدریس می‌شوند. مانند دیگر دوره‌های آموزشگاه آریا رخ، پس از اتمام دوره مژه نیز به شما یک مدرک آکادمیک و یک مدرک فنی حرفه‌ای اعطا خواهد شد.

توجه توجه!

دوره مژه‌ی آموزشگاه آریا رخ دارای 10 جلسه است که شامل بخش تئوری و عملی می‌شود و در بخش عملی هر جلسه تکرار و تمرین از الزمات برگزاری جلسه به حساب می‌آید.

همچنین اگر جزو کسانی هستید که به فکر مهاجرت افتاده‌اید، گذراندن این دوره برای شما یک ویژگی خیلی خیلی به‌دردبخور: مدرک اعطا شده به شما در 132کشور مهم و تراز اول دارای اعتبار است و می‌توانید از حالا شغل خود را در کشور مدنظرتان انتخاب کنید. لیست این 132 کشور در این صفحه قابل مشاهده است.

همچنین برتری دوره مژه در آموزشگاه آریا رخ نسبت به بسیاری از آموزشگاه‌های مشابه مسئله‌ی مواد و متریال اولیه است! شما برای شرکت در این دوره نیاز نیست خودتان را درگیر تهیه‌ی متریال کنید و آموزشگاه زیبایی آریا رخ به صورت رایگان این مواد را در اختیار شما می‌گذارد.

اگردرباره‌ی جزئیات آنچه در این دوره یاد می‌گیرید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می‌توانید روی باکس‌های زیر کلیک کرده و با ریز جزئیات با مطالب دوره آشنا شوید.

مباحث دوره

 • کلیات دوره
 • مباحث دوره مژه
 • 5 نوع لیفت و لمینت ابرو شاملِ عروسکی، کیم کارداشیان، هیبریدی، گربه‌ای، رنگی؛
 • استایل‌های مختلف کاشت هیدن؛
 • اکستنشن مژه شامل انواع مپ‌ها، انواع فضاسازی و ایزوله کردن؛
 • اکستنشن مژه به‌شکلِ کلاسیک و والیوم؛
 • لیفت ابرو به دو روش با چسب و بدون چسب با به‌روزترین متد ابرو.

 

 • در سریع‌ترین زمان ممکن می‌آموزید

 • ۱۰ جلسه‌ی مفید و کاربردی شامل دو بخش تئوری و عملی
 • یک پایان پرثمر

 • اعطای مدرک فنی و حرفه‌ای و معتبر در بیش از 132 کشور جهان

فرم رزرو