دوره فیشیال

زندگی سالم در پوستِ سالم!

حتما آن ضرب‌المثل معروف را شنیده‌اید که می‌گوید «عقل سالم در بدن سالم است»؛ اما با زندگی این روزهای ما که پر شده است از دود، آلاینده، غذاهای چرب و از همه مهم‌تر استرس و اضطراب، شاید بهتر باشد بگوییم روحیه و زندگی سالم در پوست سالم است!

بله، پوست! ولی چرا پوست؟

پوست ما تنها یک لایه‌ی محافظتی نیست، پوست می‌تواند نمایانگر وضعیت روحی، روانی و حتی سلامت فیزیکی فرد باشد؛ بنابراین قرار نیست فقط به پوست به عنوان یک عامل زیبایی نگاه کنیم اگرچه حتی اگر اینطور بود باز هم پوست ما مهم‌ترین عاملی است که باعث زیباترشدن صورت ما می‌شود. احتمالا پیش آمده که شنیده باشید وقتی فردی با افسردگی درگیر بوده، پوستش دچار لک‌های قهوه‌ای شده باشد؛ داستان این است که هورمون کورتیزول که هنگام افسردگی و استرس در بدن ترشح می‌شود، نه تنها بر اندام‌های داخلی بدن، بلکه بر اندام‌های خارجی نظیر پوست هم تاثیر منفی می‌گذارد و ترشح بیش از حد آن اختلالات زیادی ایجاد می‌کند که نیاز به مراقبت و درمان خواهند داشت.

در واقع همه‌ی ما باید اعتراف کنیم که اگر پوست اولین و مهم‌ترین فاکتوری نباشد که هنگام اولین مواجهه با افراد به آن توجه می‌کنیم؛ قطعا دومین یا سومین عامل است و این مسئله سبب شده که متخصصین پوست و زیبایی در دنیای امروز به یکی از پردرآمدترین افراد هر جامعه تبدیل شوند. افرادی که می‌توانند با دانش و مهارت‌های ویژه‌ای که دارند، ما را برای یک زندگی شاداب‌تر آماده کنند و حتی از این مهم‌تر به ما لذت آن لحظه‌ای را هدیه دهند که در برابر آینه بایستیم و از داشتن پوستی شفاف و جذاب لذت ببریم.

پوست برای زیبا و جوان ماندن نیاز به مراقبت‌های هر روزه و دوره‌ای دارد بسیاری از این مراقبت‌ها توسط خود افراد در منزل انجام می‌شود؛ اما بسیاری از مراقبت‌های دوره‌ای باید توسط متخصصین انجام شود.

یکی از این مراقبت‌های پوست دوره‌ی پاکسازی یا فیشیال است. در این روش پوست شما به‌صورت اصولی و بنیادین با کمک مواد و دستگاه‌ها پاکسازی خواهد شد تا دوباره پرانرژی‌تر به جنگ استرس‌ها، آلودگی‌ها، اشعه‌های مضر و… برود.

اگر شما هم به امور زیباسازی صورت و خصوصا پوست علاقه‌مند هستید و می‌خواهید با گذزاندن دوره‌ای کوتاه وارد یکی از پردرآمد‌ترین شغل‌ها شوید بهترین انتخاب برای شما دوره پاکسازی یا فیشیال است. شما با گذراندن این دوره می‌توانید تبدیل به یک متخصص پوست شوید.

ما در آموزشگاه آریا رخ با استفاده از بهترین و با دانش‌ترین اساتیدِ فعال در زمینه‌ی مراقبت‌های پوستی، آماده‌ایم تا با آموزش دوره‌ی فیشیال در 4 جلسه، که شامل 2 جلسه‌ی تئوری و 2 جلسه‌ی عملی است، شما را به یکی از بهترین فعالان حوزه‌ی زیبایی و سلامت تبدیل کنیم.

نکته‌ی مهم:

در پایان این دوره به شما مدرک فنی و حرفه‌ای رسمی اعطا می‌شود که نه تنها در کشور ما بلکه در 132 کشور دیگر معتبر است؛ بنایراین حتی اگر به فکر مهاجرت و پیداکردن شغل در کشورهای پیشرفته هستید، این دوره یک فرصت بی‌نظیر برای شماست. لیست کشورهای اشاره شده در این صفحه قابل مشاهده است.

برای شرکت در جلسات عملی این دوره شما احتیاج به تهیه‌ی هیچ‌گونه متریالی نخواهید داشت و آموزشگاه آریا رخ به رایگان مواد لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر درباره‌ی جزئیات آنچه در این دوره یاد می‌گیرید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می‌توانید روی باکس‌های زیر کلیک کنید و اطلاعات مدنظرتان را به دست آورید.

در صورت تمایل به شرکت در این دوره و یا داشتن هرگونه سؤال می‌توانید با شماره‌ی تلفن ….. تماس حاصل کنید یا از طریق پر کردن “فرم ثبت نام” اعلام آمادگی کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

کلیات دوره

آنچه در این دوره می‌آموزید

بخش تئوری:

  • آموزش شناخت انواع پوست
  • آموزش شناخت انواع عارضه های پوستی
  • آموزش ساختمان پوست و مو
  • تهیه ی فرم مشاوره و شیوه ی برخورد با کلاینت

مباحث بخش عملی :

  • آموزش نحوه ی کار کردن با انواع ماسک ها و مواد موثره با توجه به نوع پوست

در سریع‌ترین زمان ممکن می‌آموزید

4 جلسه‌ی مفید و کاربردی شامل دو بخش تئوری و عملی

………………………………………

یک پایان پرثمر

اعطای مدرکی معتبر در بیش از 132 کشور جهان

فرم رزرو