دوره میکاپ کارِ همراه

بوم سفیدی به زیبایی یک چهره!

نظرتان درباره‌ی نقاشی کردن چیست؟ از آن دسته آدم‌هایی هستید که دوست دارند نقاشی کنند یا آن دسته که فقط نگاه می‌کنند؟ از آن‌ها که دوست دارند نقاشی را به دیگران یاد بدهند یا از آن‌ها که دوست دارند خانه و محل کارشان را پر کنند از تابلوهای ونگوگ و سالوادور دالی و اسماعیل آشتیانی و حسین بهزاد؟ البته راستش را بخواهید ما قرار نیست درباره این مدل نقاشی‌ها صحبت کنیم؛ اما به هر حال قرار است درباره‌ی یادگیری چیزی شبیه به این‌ها صحبت کنیم!

اگر می‌پرسید درباره‌ی چه چیزی پاسخ این است:

                                                                           «نقاشی بر بومِ چهره‌ها»!

اغلب ما خانم‌ها تجربه‌ی نقاشی روی بوم چهره را داریم؛ با آن رنگ‌های پر زرق و برق که آدم گاهی دلش می‌خواهد برشان دارد و روی دیوار با آن‌ها یک نقاشی ابدی رسم کند؛ درست مثل روزهای کودکی که دیوارها از دست خودمان و مدادرنگی‌هامان خواب به چشمشان نمی‌آمد.

همه‌مان رنگ‌ها را از همان روزهای اولِ ورودمان به دنیا دوست داریم؛ رنگ‌ها زندگی می‌بخشند. تصور کنید دنیا اگر فقط سیاه بود و سفید، چه بد می‌شد روزگارمان! مجبور بودیم مطلق باشیم و تابعی از سیاه یا سفید؛ اما حالا پر از رنگیم! درست مثل رنگین‌کمانِ پس از بارانِ پاییزی؛ مثل برگ‌های زرد و نارنجی و قرمز و قهوه‌ای که خش‌خش می‌کند زیر پاهامان! مثلِ برفِ پارو شده‌ی کنار پیاده‌رو که تلاقی پیدا کرده با نمکی که پاشیده‌اند تا آب شود دانه‌ها از روی رنگ دودی آسفالت!

اگر آسفالت دودی نبود، اگر آسمان آبی نبود، اگر خورشید نمی‌درخشید به رنگِ یک گویِ آتش گرفته و آتش نمی‌گداخت این‌چنین رنگ‌به‌رنگ، آیا باز جهانمان این قدر زیبا بود؟!

قطعا نه!

ما هم همینیم! گِلی که رویش را پوستی پوشانده یک دست که اینجا و آنجایش به ندرت به رنگ دیگریست؛ برای همین است که خودمان را نقاشی می‌کنیم؛ برای همین است که دلمان می‌خواهد دیگران را نقاشی شده ببینیم و برای همین است که دلمان می‌خواهد نقاشی را به دیگران یاد بدهیم تا همه جا رنگین‌تر و سرزنده‌تر باشد.

پس اگر شما هم از آن دسته آدم‌هایید که دلتان دنیا را رنگارنگ می‌خواهد و دوست دارید در راهِ گسترشِ دنیایِ رنگی‌تر گام بردارید؛ دوره‌ی میکاپ‌کار همراهِ آریارخ شدیدا برایتان مناسب و لذت‌بخش است؛ چرا که در این دوره به شما یاد می‌دهیم چطور روی بومِ چهره‌ها نقاشی کنید!

دوره‌ی میکاپ‌کار همراه آریا رخ از آن دسته دوره‌هاییست که می‌توانید با آن خوبِ‌خوب پول در بیاورید!

راستی:

  • این دوره 8 جلسه است و به‌اندازه‌ی 60 روز پشتیبانی دارد!
  • در انتهای این دوره به شما مدرک میکاپ‌کار همراهِ فنی و حرفه‌ای داده می‌شود که علاوه بر سرتاسر ایران، در 132 کشور دیگر نیز معتبر است و اگر قصد مهاجرت دارید، دریافت این مدرک می‌تواند برایتان گزینه‌ی خوبی باشد؛ چرا که با در دست داشتن آن می‌توانید پس از مهاجرت در کشور مقصد مشغول به کار شوید.
  • برای شرکت در این دوره نیاز به خرید متریال و لوازم نیست! اشتباه نکنید؛ هیچ دوره‌‌ی آرایشگری بی‌متریال ممکن نیست؛ اما در این دوره آموزشگاه آریارخ تهیه‌ی تمام متریالی که برای شرکت در دوره نیازمندشان هستید را به رایگان در اختیارتان می‌گذارد.

 

پس دست بجنبانید اگر قصد کرده‌اید میکاپ را یاد بگیرید!

 

کلیات دوره

آنچه در این دوره می‌آموزید

آموزش تکنیک‌های سه مدل سایه

کانتورینگ به تناسب چهره‌های متفاوت

کاشت مژه کلاسیک

نصب مژه ریسه‌ای

روش‌های کارکردن روی ابرو و لب

و… .

در سریع‌ترین زمان ممکن می‌آموزید

8 جلسه همراه با تکرار و تمرین

………………………………………

یک پایان پرثمر

مدرک فنی و حرفه ای معتبر در 132 کشور خارجی

………………………………………

 

فرم رزرو